Здати житло

Якщо ви власник нерухомості і хочете розмістити її на нашому сайті, будь ласка заповніть форму нижче і наш менеджер зв'яжеться з вами для уточнення деталей.


Завантажте мобільний додаток MUSHROOM


Як здати квартиру у Львові?

Якщо ви живете в прекрасному місті Львові - ви просто щасливчик! Унікальна атмосфера цього старовинного міста, його культура і традиції, різноманітність дозвілля та пам'ятки вже давно приваблюють туристів не тільки з України, але й з усього світу. Так чому б на них не заробити? Чи не думали ви про те, щоб здати квартиру у Львові? Таким чином ви зможете забезпечити собі регулярний додатковий дохід практично не напружуючись!

Сайт здачі квартир mushroom.com.ua пропонує вам кілька варіантів роботи: ви можете як здати квартиру подобово, так і довгостроково. Вам більше не потрібно розмічати оголошення типу здам квартиру Львів подобово, здам кімнату, здам квартиру без посередників на десятках різних сайтів. Розмітити своє оголошення на mushroom.com.ua і вже завтра показуйте житло майбутнім мешканцям!

Щоб швидше знайти клієнтів, ми рекомендуємо вам подбати про якісні фотографіях. Перед зйомкою обов'язково приберіть в квартирі і, якщо потрібно, зробіть мінімальний косметичний ремонт. Для створення затишку можете повісити кілька картин, поставити вазони, повісити яскраві фіранки. Зніміть всі кімнати, санвузол, кухню і коридор при денному освітленні. Пам'ятайте, що орендарі захочуть відразу дізнатися як про всі достоїнства, так і недоліки вашого житла - будьте чесними і відразу уточнюйте, якщо є якісь неробочі деталі або особливості.

Здача (оренда) квартир у Львові сьогодні знаходиться вже на тому рівні, коли за хороших клієнтів доводиться боротися. Здавати квартиру в оренду & nbsp; - Це в першу чергу означає максимально вигідно її представити. Тому постарайтеся представити свою квартиру в максимально вигідному світлі і запропонувати майбутнім мешканцям найвигідніші умови, будь-то здача квартири на добу або довгостроково. Зробіть так, щоб побачивши фотографії та опис вашого житла, клієнт захотів зняти квартиру саме у вас!

І остання порада: Якщо ви вирішили здати квартиру подобово, уважно стежте за її станом і перевіряйте справність приладів і систем до приїзду мешканців. Це не тільки вбереже вас від неприємних несподіванок, а й забезпечить вам постійний приплив нових клієнтів, адже, як відомо, в такій справі, як оренда житла, сарафанне радіо працює краще будь-якої реклами.