Весілля в Олеському замку - середньовічна романтика в наші дні

Ви вирішили поєднати Ваші долі. Почуття переповнюють, любов один до одного настільки сильна, що хочеться казки, свята і тих незабутніх моментів, які залишаться з Вами на все життя. Отже, Ви плануєте весілля. Але не просте, а.. найромантичніше, дивовижне і не схоже на жодне із тих, на яких Вам доводилося бувати раніше. Тоді ...

Вам в ресторан «Гридниця» в древньому Олеському замку недалеко від Львова. Замок відомий тим, що в ньому проживали королі і знатні люди, найзнаменитішим з яких був Ян ІІІ Собеський. Він відрізнявся крутим норовом і в той же час, умів кохати, як ніхто. Свою обраницю, француженку Марію Казимиру Луїзу де ла Гранж д'Аркуін або Марисеньку (так називав її Ян ІІІ Собеський) король засипав пристрасними листами: на тканинах, пелюстках троянд, дорогоцінних монетах, дерев'яних дощечках. Всього таких листів налічується близько 4000, одне з них довжиною в 7 м романтичних освідчень.

«Середньовічне весілля» - це ціле театралізоване дійство для молодої пари та їх гостей: костюмований весільний банкет, шлюбна обітниця один одному на Мості закоханих, скріплена придворним писарем. Після офіційної процесії пара молодих поспішає на каретну прогулянку околицями Олеського замку, а всіх гостей в цей час займають екскурсією в стінах замку. Далі - справжня середньовічна забава в ресторані, яка супроводжується виступом танцівниць, музикантів, традиційними конкурсами у дусі середньовічної епохи, а також ефектним вогняним шоу.

«Фольклорне весілля» - це традиційна програма для пари молодих. Приголомшливий сценарій класичної української весільної гулянки. Вам запропонують автентичний український гурт музикантів. Справжню «браму» (викуп нареченої), особливий перший танець молодої пари, коровай - все в кращих традиціях. Закоханим, що планують одружиться в ресторані «Гридниця» пропонують також виїзну церемонію, яка вже багато років залишається чи не головним весільним трендом - адже це завжди красиві пейзажі, ефектне оформлення і справжня романтика.

Ціна на програму, яка включає послуги ведучого, лицарські розваги, середньовічні танці, вогняне шоу - 14500 грн.

Зал ресторану «Гридниця» розрахований на 70 персон, є можливість організувати свято в шатрі, в такому випадку кількість місць до 100 чоловік. Вибирати Вам! Але якщо раптом захочеться відзначити весілля в справжніх традиціях галицьких королів - кращого місця і не знайти! Ваше весілля стане насправді історичним моментом і спогадом на все життя.