Машрум (Mushroom.com.ua) - консьерж сервіс подобової оренди у Львові

MUSHROOM – це зручний сервіс подобової оренди житла для мандрівників і власників квартир без посередників. Власники розміщують інформацію про житло, можуть актуалізувати і допрацьовувати її, а також стежити за відгуками і аналітикою. Гості можуть швидко і гарантовано знаходити житло, робити бронювання або відмову від квартири в режимі онлайн.

MUSHROOM створений для того, щоб  потурбуватися про ваші поїздки. Ми шукаємо житло – ви подорожуєте!

Колоритні міста України – скільки спогадів, усмішок і приємних моментів пов'язано з ними.
Але не обійшлося без труднощів і розчарувань. Найчастіше вони стосувалися пошуку житла. І мова не про хостели і готелях, а про старі-добрі квартири.
Адже часто пошук квартири асоціюється з годинами перед екраном ноутбука, сотнями переглянутих сайтів і пропозицій, десятками дзвінків, а часто – ще й не дуже якісним сервісом. Такий пошук більше нагадує гру в «пощастить / не пощастить».
Мені дуже не хотілося, щоб поїздки в такі колоритні міста захмарювалися подібними проблемами. Я прагнув виправити цю ситуацію і створити якісний та сучасний сервіс, який би не тільки пропонував гарантований і швидкий пошук житла для мандрівників, але й вигідні умови для орендодавців.
І моя робота почалася з пошуку однодумців, які були б не просто стурбовані проблемою, а й знали, як її можна вирішити.
Так ми знайшли одне одного :) І через 9 місяців з'явився MUSHROOM – сервіс, який ретранслює цінність, якої ми дотримуємося – We take care of your stay. Ми позбавимо вас від зайвих турбот і можливих розірваних домовленостей. У нас все швидко і гарантовано – так, як потрібно нам самим.
Адже правильний сервіс – той, яким ми б самі користувалися. Він починається з важливості для самого і себе і закінчується любов'ю до того, що ти робиш. У нашому випадку, ще й любов'ю до українських міст.
MUSHROOM – це новий, динамічний, актуальний, активний і зручний онлайн-сервіс з пошуку подобового житла, покликаний берегти ваш час на організацію поїздки і самого поселення.
Ми почали подорож MUSHROOM зі Львова, але не плануємо на цьому зупинятися! У планах й інші міста України.
Ми дбаємо про вас і пропонуємо скористатися нашими перевагами.

Вітаємо на MUSHROOM!

Андрій Окунський, засновник MUSHROOM

Контакти:
+380508009669
info@mushroom.com.ua

Виникли питання чи пропозиції? Звертайтесь!

Ми цінуємо вашу думку і врахуємо всі побажання. Пишіть нам завжди :)