Як працює сервіс Mushroom

MUSHROOM.COM.UA виводить ринок оренди у Львові на новий рівень!


Подорожі - що може бути прекрасніше? Відповідь одна: тільки подорожі в яких залишається все найприємніше: нові чудові враження, люди і яскраві спогади. Коли не потрібно думати про нескінченну підготовку, пошуки житла і всілякі перешкоди на шляху до поїздки мрії.
Зберегти найприємніші спогади про подорожі - для нас дуже важливо! Тому, ми так дбайливо ставимося до організації Вашого відпочинку і піклуємося про Ваш комфорт до дрібниць. Ми об'єднали кращий досвід і всі Ваші побажання в бронюванні житла на одному сервісі! Ми шукаємо житло - Ви подорожуєте!


MUSHROOM.COM.UA - це зручний сервіс подобової оренди житла для туристів і власників нерухомості без посередників. У нас Ви можете швидко отримати інформацію про вільні квартирах на потрібний Вам період часу, скориставшись послугою «Календар», забронювати квартиру самостійно через живий чат або ж за допомогою нашого call-center. І найголовніше - отримати гарантоване бронювання в найкоротші терміни і нашу цілодобову підтримку!
Плануючи подорож і користуючись сервісом MUSHROOM.COM.UA, Ви відразу відчуєте переваги! Великий вибір перевірених квартир, колекція реальних фотографій об'єкта (актуальних на момент бронювання), широкий фільтр пошуку, що включає інформацію не тільки про квартиру, а й будинок, інфраструктуру і геолокацію - всі ці та багато інших можливостей Ви отримаєте, плануючи Ваше подорож з нами.


Зареєстровані користувачі сервісу MUSHROOM.COM.UA за допомогою «Особистого кабінету клієнта» отримують унікальну можливість формувати свою власну історію подорожей і зберігати вподобані квартири в wish-листи. Ви можете легко відстежувати вибрані Вами квартири в реальному часі, змінювати параметри пошуку, проводити онлайн-оплату або відмовлятися від обраної квартири. Також у Вас є можливість переглядати попередні відгуки користувачів, залишати при бажанні свої і формувати власну історію бронювань і вподобаних квартир.
Партнери-орендодавці MUSHROOM.COM.UA через «Особистий кабінет клієнта» можуть самостійно редагувати і оновлювати дані про свій об'єкт оренди, формувати актуальні ціни, переглядати статистику і аналітику: відгуки, оцінки, рейтинги. Це допоможе Вам здати житло швидко і перейти на новий якісний рівень оренди житла.


«Уявіть собі підготовку до поїздки без довгих і нудних пошуків житла. Ми зробили це можливим, створивши зручний сервіс подобової оренди житла у Львові - MushRoom. Ми підбираємо найкращі варіанти відповідно до потреб і побажань мандрівників. Тобто, ми дійсно шукаємо житло, а Ви подорожуєте »- коментує засновник MushRoom Андрій Окунський.
Ви вже запланували відпустку? Запрошуємо Вас скористатися нашим сервісом і з нетерпінням чекаємо у Львові!

Довідка:
MUSHROOM.COM.UA - унікальний сервіс подобової оренди житла без посередників, створений у Львові. Надійний і зручний для туристів і орендодавців, швидко і легко вирішує проблему оренди житла в онлайн-режимі 24/7 завдяки широкому спектру послуг.

Контакти для ЗМІ та партнерів:
Сергій Іллів
Виконавчий директор

79026, Україна, м Львів,
вул. В. Великого, 16, оф.507
моб .: +380 96 46 33 555
e-mail: sergiy.illiv@mushroom.com.ua
web: www.mushroom.com.ua