Преса про нас

Андрій Окунський: «За 15 хвилин ми підшукаємо для вас три найкращі варіанти житла у Львові на потрібні дати. І навіть будемо вирішувати проблеми, які можуть виникнути після поселення!»

03 03 2016

Андрій Окунський, засновник першого в Україні професійного туристичного ресурсу з пошуку квартир - MUSHROOM, про те, чому для свого унікального старт-апу обрав саме Львів і як відбракував усіх нечесних орендодавців для гарантованого комфорту своїх клієнті

«МИ ШУКАЄМО ЖИТЛО - ВИ ПОДОРОЖУЄТЕ»

18 02 2016

До запуску власного онлайн-сервісу Андрій Окунський не мав поняття про інтернет-маркетинг, а всі розмови про просування онлайн-стартапів для нього звучали як іноземна мова. Але зате була ідея, бачення фінального результату і величезне бажання творити. Те

Новий сервіс MUSHROOM: житло у Львові за 15 хвилин

18 02 2016

Андрій Окунський, засновник першого в Україні професійного туристичного ресурсу з пошуку квартир – MUSHROOM, про те, чому для свого унікального старт-апу обрав саме Львів і як відбракував усіх нечесних орендодавців для гарантованого комфорту своїх клієнті

Як забронювати квартиру подобово без обману і з гарантіями?

18 02 2016

Багато хто з нас не раз чув від знайомих або самі стикалися з неприємними історіями бронювання подобового житла.

Запуск українського сервісу з оренди житла Mushroom

02 07 2015

Андрій Окунський, засновник Mushroom, розповів про те, як мокрі штани і одеські таргани спонукали його до створення порталу добової оренди житла online.

Де жити у Львові: 3 будинки з історією

02 07 2015

Ви пробували знайти житло в самому європейському з українських міст напередодні Alfa Jazz Fest? Ми доручили це завдання новому сервісу Mushroom, і ось що з цього вийшло.

Нова послуга: сервіс оренди MUSHROOM

02 07 2015

Цілий рік Львів не втомлюється приймати гостей і навіть влітку, коли погляди відпочиваючих повинні бути спрямовані до моря, сюди все одно приїжджає маса гостей. Однією з причин відвідати Львів у червні вже п'ятий рік поспіль стає джазовий фестиваль

МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ ЗМІНИТИ НЕ МОЖНА!

17 06 2015

Якщо серед друзів кинути клич - а давайте рвонемо куди-небудь на вихідні, швидше за все у відповідь прозвучить - а давайте до Львова! Чому ж ми так любимо це місто?

В Україні запускається аналог Airbnb з оренди житла

17 06 2015

Сервіс з підбору житла MUSHROOM вже працює в тестовому режимі у Львові

Думка нашого клієнта і чудової телеведучої

17 06 2015

Думка нашого клієнта і чудової телеведучої @dariakolomiec про використання сервісу і вся правда про популярні заклади Львова.

4 червня 2015 р.
Думка нашого клієнта і чудової телеведучої @dariakolomiec про використання сервісу і вся правда про популярні заклади Львова.