Правила користуванням сайтом mushroom.com.ua

ПРАВИЛА ТА УМОВИ

Ці правила та умови, які можуть бути змінені за ініціативою нашого сайту в односторонньому порядку, відносяться до всіх наших послуг та надаються в режимі онлайн.

Відвідуючи, переглядаючи або використовуючи наш веб-сайт, Ви визнаєте, що прочитали, зрозуміли і погодилися з нижченаведеними правилами та умовами.

Ці сторінки, їх інформаційне наповнення та інфраструктура, а також послуги з інформування щодо наявності  вільних  помешкань для тимчасової оренди онлайн, які надаються на даних сторінках і за допомогою даного веб-сайту ("сервісу"), належать, управляються і забезпечуються ФОП Окунським Андрієм Романовичем, який є правомірним володільцем Інтернет-ресурсу «mushroom.com.ua» (далі – веб-сайту), і надаються лише для Вашого особистого, некомерційного використання відповідно до умов та положень, викладеним нижче.

1. Наші послуги

За допомогою цього веб-сайту ми надаємо онлайн-базу, за допомогою якої власники всіх типів тимчасового розміщення (готелів, мотелів, хостелів та готелів типу "ліжко та сніданок", тощо, -- спільно іменовані "помешкання") можуть розміщувати оголошення про їх тимчасову оренду, а відвідувачі веб-сайту – утримувати відповідну інформацію щодо цих власників та їх помешкання (адреси, вартості, дати заїзду та іншої супутньої інформації).

Погоджуючись з цими ПРАВИЛАМИ ТА УМОВАМИ, Ви укладаєте з ФОП Окунським Андрієм Романовичем Договір про надання інформаційних послуг в усній формі. Умови такого договору виконуються сторонами в момент його укладення шляхом надання відвідувачу веб-сайту інформаційних послуг та проведенням відвідувачем їх оплати.

Предметом такого договору  є отримання інформації про помешкання, які пропонуються для тимчасової оренди (використання), їх власників, контактних даних (прізвища, імені, по-батькові, контактного номера телефону, адреси електронної пошти), дати можливого заїзду в такі помешкання, характеристики помешкання тощо. 

Ви в подальшому маєте право на власний розсуд, без жодної участі веб-сайту, укласти договір (угоду) із власником помешкання. Ні веб-сайт, ні його володілець – ФОП Окунський Андрій Романович не здійснює жодних посередницьких функцій між Вами власником помешкання щодо укладення такого договору (угоди), не вживає будь-яких інших дій на передання Вам помешкання в оренду (тимчасове користування, позичку тощо), не отримує від Вас жодних коштів в рахунок попереднього чи будь-якого іншого бронювання помешкання.

При наданні наших послуг пропонована інформація заснована на відомостях від власників помешкання. Власники помешкань мають доступ до власного кабінету на веб-сайті і несуть повну відповідальність за оновлення даних про ціни, наявність вільних номерів та іншої інформації, що відображається на нашому веб-сайті.

Незважаючи на те, що ми робимо все можливе, щоб забезпечити якість пропонованих послуг, ми не можемо гарантувати точність, повноту або акуратність всієї інформації, а також не несемо відповідальність за будь-які помилки (серед яких явні і друкарські), будь-які затримки (які виникли через ( тимчасову та / або часткову) поломку, ремонт, удосконалення чи підтримку нашого веб-сайту або чого-небудь іншого), неточну, недостовірну чи неправдиву інформацію або ненадання інформації. Кожен власник розміщення завжди несе повну відповідальність за точність, повноту і правильність (описової) інформації (у тому числі цін та наявності вільних номерів), що зображається на нашому веб-сайті. Наш веб-сайт не є і не повинен розглядатися як рекомендація або схвалення на користь (якості, рівня послуг, умов, або рейтингу) будь-якого із запропонованих помешкань.

Наші послуги надаються лише для індивідуального, некомерційного використання. Виходячи з цього, Ви не маєте права перепродавати, створювати зовнішні гіперпосилання, використовувати, копіювати, відстежувати (наприклад, за допомогою програм “spider” і “scrape”), відображати, завантажувати або відтворювати будь-яку частину контенту чи інформації, програмного забезпечення, продуктів або послуг, що надаються на нашому веб-сайті, для будь-якої комерційної або конкуруючої діяльності чи мети.

2. Ціна

Усі сплачені Вами кошти є нашою винагородою за отриману на веб-сайті інформацію щодо власників помешкання та їх помешкання (адреси, вартості, дати заїзду та іншої супутньої інформації).
Фактом отримання відповідної послуги є сплата Вами відповідної суми винагороди, відображеної як вартість послуги про отримання інформації про конкретне помешкання.

Сплата винагороди здійснюється платіжною чи кредитною карткою за допомогою сервісу PLATON перед надання замовленої інформації.
Наш веб-сайт не несе відповідальності за (i) будь-яку штрафну, спеціальну, непряму або подальшу втрату прибутку, доходу, контракту, або шкоду, завдану престижу чи репутації, і не задовольняє позову про відшкодування збитків, (ii) будь-яку неточність, що стосується (описової) інформації (включно ціни, наявність номерів і рейтинг помешкання), представленої на нашому веб-сайті, (iii) послуги або продукти, пропоновані готелем або іншими діловими партнерами, (iv ) будь-які (прямі, непрямі, наступні або штрафні) пошкодження, втрати або збитки, що відбулися або оплачені Вами і які виникли в результаті користування, неможливості скористатися або перерви в роботі нашого веб-сайту, або (v) будь-яку (персональну) травму, смерть, псування майна чи інші (прямі, непрямі, наступні або штрафні) пошкодження, втрати або збитки, що відбулися або оплачені вами внаслідок (законодавчих) актів, помилок, порушень, (грубої) халатності, навмисних неправомірних дій, помилок, недотримання, неправильного трактування, невиконання цивільної відповідальності або прямого боргу (цілком або частково) готелем або будь-якими іншими діловими партнерами (у тому числі їх співробітниками, директорами, керівними особами, агентами, представниками або компаніями-афіліатами), продукти або послуги,  інформація про які розміщується на веб-сайті.

3. Право інтелектуальної власності

Все програмне забезпечення, необхідне для надання наших послуг і / або яке використовується на нашому веб-сайті, та права на інтелектуальну власність (у тому числі авторські права) належать ФОП Окунському Андрію Романовичу.

ФОП Окунський Андрій Романович зберігає за собою виключне право володіння, користування і розпорядження (всі права інтелектуальної власності) (стиль оформлення (включаючи інфраструктуру)) веб-сайтом/на веб-сайті, на якому надається послуга (у тому числі відгуки гостей і перекладений зміст), і у вас відсутнє право копіювати, аналізувати екранні дані, створювати (гіпер-/зовні) посилання на веб-сайт, публікувати, рекламувати, а також право на маркетинг, інтеграцію, використання, об'єднання або будь-яке інше використання змісту (включаючи будь-які його переклади та відгуки гостей) або нашого бренду без нашого письмового дозволу.