Настрій імпровізувати! Відвідайте у Новому році Грушевський cinema jazz.

Сама вишуканість. Цих 2-х слів достатньо аби описати перший у Львові ресторан імпровізацій http://www.cinemajazz.com.ua/index.php?lang=1&id=&cat_a=&cat_b=&cat=4&nav1=1&cat_page=0&cat_menu=0">Грушевський cinema  jazz. У цього закладу настільки бездоганний смак, що, здається, добирати слова нема потреби, вони просто зайві. Це як описувати досконалість.

Грушевський cinema jazz - ресторан унікальний. Не лише у Львові, Україні, а, мабуть, і в цілій Європі. Скільки би стіни цього закладу не зазнавали змін, та це чи не єдине місце, де за всю його історію витав дух Кіно, краси і мистецтва, і, знаєте, найціннішім є те, що так збереглося і по сьогодні.

Перший власник будинку №28, в якому тепер Грушевський cinema jazz, побачив місце для його будівництва з висоти пташиного польоту. Так Кароль Зигмунт Ріхтманн вподобав собі земельну ділянку для майбутнього кінотеатру, літаючи над Львовом на повітряній кулі. Вже згодом у 1912 році він відкрив тут невеличкий кінотеатр на 250 місць під назвою « Корсо».  Кінотеатр розширився з часом до 400-х місць, змінював назви на: «Варшава», «Рококо», «Пан», «Ріальто», за радянських часів цю красу «обізвали» іменем Щорса і, знаєте, про що ми, навіть за « совєтів», у найскладніші часи, тут завжди панувало кіно, вишуканість і мистецтво. Із впевненістю можна сказати: Грушевський cinema jazz - це зібрання безліч людських життів в одну кінострічку, це - ціла епоха.

Тепер, це найкращий ресторан імпровізацій. Це мистецький центр із щоденною інструментальною музикою і концертами «на живо», Ви повинні це почути! Це перегляди популярних кінострічок під вино і вишукані страви, виставки живопису, фотографій, ретро-кіноафіш, презентацій, це і читальня. Унікальний випадок поєднання в одному закладі мистецтва, насиченості подій і ресторану зі смачною кухнею.

До речі, про кухню, у Грушевському - вона дивовижна. Тут подають страви європейської і авторської кухні. Особливістю є можливість скуштувати власні настоянки. Їх готують за традиційними  рецептами галицького краю, що передавались з покоління в покоління: «апельсинівка», «чорниця», «цитрусівка», «чорнослив», «горіхова», «медова з перцем», «хрінівка».

Спробуйте обовязково і візьміть із собою! Такого смаку Ви не зустрінете ніде у світі!

Враження і нові відкриття - це так важливо! Подорожуйте, насолоджуйтесь побаченим у Львові і довіряйте свій комфорт тим, хто подбає про Ваш відпочинок зі всією душею - http://mushroom.com.ua/uk/orenda-kvartyr-lviv">mushroom.com.ua, якісний сервіс подобової оренди житла у Львові.