Апартаменти, Львів та Новий Рік! Які ціни на житло чекають туристів?


Львів – одне із найпопулярніших міст в Україні на період Новорічних та Різдвяних свят!  Казкові будинки, мальовничі  пейзажі , безліч цікавих кафе, знаменита кава та шоколад так і заманюють туристів на відпочинок! Невід’ємною частиною чудових канікул у Львові є комфортабельні та затишні апартаменти! А скільки  ж коштуватимуть квартири  на період зимових свят?

Що впливає на ціну квартири?   
 
В першу чергу, треба відмітити,  що мінімальний термін бронювання, як правило, 3 доби. Але у 20-х числах грудня можна знайти пропозицію і на 2 доби - це пов’язано з тим, що у орендодавців з’являються так звані «вікна» - проміжки між бронюваннями чи просто апартаменти, які все ще залишились вільними. Другий, не менш важливий аспект – на Різдвяні свята ціна трохи нижча та бронювання на 2 доби можливе вже зараз! Характерним для Львова є підвищення цін й на Католицьке Різдво (з 24-26 грудня) - недарма місто називають маленькою частиною Європи . Підсумувати ціноутворення подобових квартир у Львові можна за рахунок умовної формули: 
Загальна ціна  =  кількість людей + кількість діб + клас апартаментів
Апріорі: чим більше осіб та чим кращі умови - тим вища ціна. Однак, чим більше діб бронювання - тим ціна нижча. Ніби все просто, але є одна відмінність від інших міст України: розташування апартаментів мало впливає на ціну, основним критерієм є умови квартири.
Яка вартість за добу у Новорічні свята? Арифметика проста: підвищений попит породжує вищі ціни. На період Нового Року ціна зростає орієнтовно у 4 рази. Це порівняно невеликий розрив, якщо порівняти наприклад з Хмельницьким, у якому ціни вищі подекуди і у 10 разів!!!

  1.  

    Якщо у звичайні дні квартира  для 2-х осіб коштує від 350 грн./добу, то у новорічні свята - від 1500 грн./добу. 

    Покращені однокімнатні апартаменти коштуватимуть від 2000 грн./добу,  вартість яких у звичайні дні 600-800 грн.  

    Щодо двокімнатних апартаментів, вартість коливатиметься від 2500 – 3500 грн./добу.

    Трикімнатні апартаменти та будинки для 6-ти осіб і більше стартують від 3000 грн./доба. 

Ось така цінова політика у львівських орендодавців у 2017 році! 
Пам’ятка для туристів!
Коли  Ви шукаєте квартиру на свята у Львові, пам’ятайте, що ціна орієнтовно 500 грн. з людини за добу! Безкоштовний сир, тільки у мишоловці! По останнім даним, кількість подобових квартир у Львові на сайті olx збільшилась на 50 об’єктів (на жаль, більшість з яких обманки!). Будьте пильні!  Користуйтеся тільки перевіреними ресурсами та бронюйте тільки перевірені об’єкти! Є багато сайтів, де можна зарезервувати апартаменти, один із надійних ресурсів є консьєрж – сервіс MUSHROOМ.  На сайті відібрані тільки існуючі та перевірені квартири, а ще для вас підберуть апартаменти, що максимально відповідатимуть вашому запиту!  Не зіпсуйте собі свята через виверти шахраїв та насолоджуйтесь магією Львова у комфортабельних апартаментах!