Скажіть один одному «Так!» в стародавньому Олеському замку

Сказати їй: кохаю .. Запропонувати їй руку і серце ... Цей хвилюючий момент приходить свідомо в життя майже всіх закоханих. Почуття переповнюють, серця б'ються в унісон і Ви наважуєтесь на доленосне «Так!».

Серед безлічі ідей освідчень і пропозицій романтично підійти до головного моменту у Вашій історії кохання, іноді важко вибрати ту, яка напевно, сподобалася б Вашій половинці. Етап «організації освідчення» складається з маси нюансів: починаючи від вибору локації, відповідної атмосфери і завершуючи фінальним «ТАК!» в потрібний момент. Але, головне правило, це, звичайно, зробити ту коротку мить незабутньою, пам'ятною на всю решту щасливого життя.

«Гридниця» - романтичний ресторан в славному Олеському замку пропонує створити для Вас не лише найкрасивішу весільну церемонію, але і допомогти в організації головної події - пропозиції руки і серця. Це буде схоже на середньовічну казку: вишукана вечеря в ресторані, музика менестрелів, костюми, катання на конях, прогулянка в кареті, неймовірно красиві пейзажі навколо. З цього місця докладніше?

У ресторані «Гридниця» розробили для таких випадків цілу програму. Почнемо з ексклюзивної вечері «тет-а-тет». Лише уявіть: свічки, вино, вишукані страви, музика..Ви, Ваша половинка і ні душі навколо. А далі, романтична подорож кімнатами древнього замку, кожна з яких відкриє Вам таємниці кохання великих князів і княгинь. Хочете відчути на собі всю повноту вражень, переодягніться у середньовічні костюми, так Ви могли виглядати 4-5 століть тому. Найромантичніший http://www.grydnycia.lviv.ua/">ресторан «Гридниця» в славному Олеському замку розташованій в 75 км від Львова. Візьміть до уваги: перебування в чудовому місті з комфортом і домашнім затишком - це сервіс подобової оренди житла http://mushroom.com.ua/uk/orenda-kvartyr-lviv">mushroom.com.ua. Місця королів чекають на Вас! До зустрічі, романтики!