Про MUSHROOM

Ми додали нові квартири у місті Києві!

MUSHROOM - це зручний сервіс подобової оренди житла, квартир у Львові для мандрівників, туристів і всіх хто любить місто Львів. Мі пропонуємо бронювання  квартир без посередників.
 

"Наші оператори вже протягом 15 хвилин нададуть вам до 3-х варіантів квартир.

Або ви можете скористатися самостійним пошуком квартир в нашому каталозі квартир за посиланням https://mushroom.com.ua/uk/orenda-kvartyr-lviv. Також, квартиру можна обрати подобово або погодинно.

Крім цього, сервіс Машрум пропонує вам інформаційну підтримку у вашому подорожі до Львова. Як простіше добратися по місту, яке таксі викликати, куди краще сходити у Львові чи де провести вечір а старому місті Лева.

Зняти житло за смаком і можливості - це не просто. Потрібно продзвонити багато номерів власників або куди гірше посередників, потім надіслати передоплату невідомим людям і переживати чи буде все в порядку.

Доручіть пошук подобового житла у Львові нам. У нас наработання база власників квартир. Усіх їх ми знаємо особисто. Сервіс Машрум гарантує вам поселення і відсутність будь-яких ризиків при сьем житла на короткий період. Будьте спокійні і доручіть пошук житла у Львові нам!

Виникли питання чи пропозиції? Звертайтесь!

Ми цінуємо вашу думку і врахуємо всі побажання. Пишіть нам завжди :)