Чому Львів і чому в грудні?

Ви не уявляєте наскільки складно відповісти на, здавалося б, звичайне питання: чому Львів і чому в грудні? Але ми все ж спробуємо. Отож, найпопулярніші «тому, що ..»:

1. Тому, що початок зими у Львові - це завжди найбільша концентрація подій і концертів. Тут в http://www.philharmonia.lviv.ua/">Обласний Філармонії розкішна музика Йогана Штрауса - це гала-концерт ... І тут же, за день, сучасні стильні http://maxbarskih.com/">Макс Барських, Алєксєєв і концерт-реюніон групи http://5nizzamusic.com/">5'NIZZA. Тут знову море Джазу, тут відзначають 100-річчя від Дня народження Френка Сінатри і знову сумують і тужать за Кузьмою Скрябіним.
2. Тому, що початок зими у Львові - це нескінченні ярмарки різдвяного настрою. Ятки із смакотою, наливками та сувенірами - повсюди. Тут увесь центр пахне корицею і «течуть» глінтвейнові ріки.. До речі, спробуйте глінтвейн на вулиці або у вишуканому кафе - смак усюди однаково відмінний.
3. Тому, що початок зими - це улюблені туристами «Ночі у Львові», в програмі яких найцікавіші і креативні екскурсії, майстер-класи, прогулянки нічними трамвайчиками, концерти. Це ночі, коли всі музеї та галереї готові безкоштовно приймати відвідувачів.
І не сумнівайтесь, Друзі, є ще безліч «тому, що ...»! Львів прекрасний як у грудні так і в будь яку іншу пору року, адже сюди їдуть за настроєм і завжди отримують незабутній його заряд.

А щоб Ви могли зберегти настрій та враження, найкраще рішення – подобова оренда житла у Львові. Довірте сервісу http://mushroom.com.ua/uk/">MUSHROOM.com.ua своє перебування і повноцінний відпочинок, і це, до речі, ще три причини чому слід обрати саме місто і чому неодмінно у грудні.

Будинок №3 по вулиці Богомольця..

Є особливе задоволення в тому, щоб у Львові пожити в центрі, але не в центрі. Вибачайте, за доволі сумбурний вислів, але так кажуть самі львів'яни, коли хочуть описати ті центральні вулички і будинки, які знаходяться в самому вирі подій і міського життя, але завжди при цьому залишаються дуже спокійними і затишними. Серед таких вулиця Богомольця. Буквально один поворот, кілька метрів убік від динамічної, гучної і трамвайної Івана Франка і Ви немов далеко від всієї міської метушні. Будинки на цій вулиці, зокрема під № 3, спроектовані в 1904-1907 рр найвідомішим на той час львівським архітектором стилю модерн Іваном Левинським, не були розраховані на міську аристократію, а на людей середнього достатку: зручні дво-трикімнатні квартири були електрофіковані і відповідали всім нормам того часу, якби сказали ми зараз, вони були прогресивно спланованими. Серед власників будинків шановні городяни: громадські діячі, лікарі та підприємці - Хелена Баль, Марія Саботовська, дружина доктора Антонія Саботовського, Роман Папе, Саломон та Ізраель Ельстер, а також Леон Топф. Останнім належали будинки під №№ 4,9 і 11. До речі, з тильного боку 9 і 11 будинків Ельстер і Топф відкрили паперову фабрику в 1904 році, а пізніше, після 1921 р тут була фабрика консервів та шоколаду фірми «Рюкер і Гьофлінгер».
Особливістю будинків по вулиці Богомольця є дуже органічне поєднання житлових споруд з невеликим дуже милим сквериком. Ідеальний союз близькості вируючого життя в серці Львова і в той же час затишна і тиха вуличка ... в тому ж серці Львова. Хіба це не те, що Вам потрібно? Бути одночасно в центрі всіх подій і в центрі затишку, величі і тиші ?! Запитайте неодмінно у http://mushroom.com.ua/uk/">Mushroom.com.ua про наявність вільної квартири. Адже оренда житла у Львові – найкращий спосіб відчути життя міста.

Будинок №3 по вулиці Галицькій..

Одна із найстаровинніших вулиць Львова, правда, з важкою долею - Галицька, ніколи не змінювала своєї назви. Виникла вона на давньому торговому шляху до Галича, відома вже з 14-го століття. Починалася вона як і зараз від площі Ринок. Спочатку була забудована деревяними будинками, але вони всі згоріли вщент в результаті пожежі. Потім доми зруйнували шведські війська, і лише у 18-му столітті тут з'явилися споруди, які й збереглися по сьогоднішній день. Будинок під №3 називають Едвертівською Кам'яницею, на честь тодішнього власника Едварда Менке. Але що найцікавіше, в цьому будинку і на  самій вулиці - минуло близько 7-ми століть, а значення і важливість Галицької абсолютно не змінюється. Ця вулиця як головна міська артерія з вируючим життям. Вона веде до площі Ринок, тут розташовані знаменита Каплиця Боїмів і Кафедральний Собор. На Галицької завжди багато туристів, тут збираються послухати музикантів, тут кав'ярні буквально на кожному кроці. До речі, Вам на примітку, всі вони відкриваються з 8-ї ранку і готові пригостити свіжозмеленою кавою і власною випічкою (це одна з місцевих особливостей - мало не в кожному кафе своя пекарня).  Обравши оренду квартири у Львові і зупинившись в цьому будинку, Ви не прогадаєте. Відпочинок подарує Вам відчуття кіно з неймовірно насиченим сюжетом. І так, Ви завжди зможете сказати, що жили в самому-самому центрі старовинного Львова. А воно того варте.