XXXV Міжнародний фестиваль музичного мистецтва «Віртуози»: концерт «Молоді віртуози»

08 Червня 2016

19:00 - 21:00

Львівська обласна філармонія (вул. Чайковського, 7)

Квитки: 50 - 180 грн

У межах фестивалю «Віртуози» мистецька спільнота Collegium Musicum презентує нову концертну програму за участю гобоїстки з Норвегії Марії Карпінець та камерного оркестру Collegium Musicum.

У програмі концерту:

Е. Елгар. Серенада для струнних op. 20

Б. Блаут. Концертіно для гобою та струнних

Р. Вагнер. Зігфрід-ідилія

С. Барбер. Канцонетта для гобою і струнних ор. 48

Марія Карпінець народилась та розпочала своє музичне становлення у Львові. Згодом продовжила навчання в Норвегії. Активно концертує у Норвегії та Європі. Багато разів брала участь в оркестрових курсах з норвезьким національним молодіжним симфонічним оркестром (The Norwegian National Youth Orchestra). Брала участь у майстер-класах таких гобоїстів як: Юрді Мора, Давід Струнк, Йонна Стас, Жером Ґішар, Давід Вольтер, Сандро Кальдіні, Ґреґор Вітт та Крістоф Гартман. Камерний оркестр Collegium Musicum Orchestra був заснований 2014 р. при мистецькій спільноті Collegium Musicum.

Концертіно для гобою з оркестром Брено Блаута та Канцонетта Семюеля Барбера прозвучать у Львові вперше. Ця музика пронизана тонким мелодизмом. Їй притаманна прозорість музичної тканини та вишукана гармонічна мова. У поєднання із творами Ріхарда Вагнера та Едварда Елгара програма концерту занурить нас у світ пізнього романтизму.