XXXV Міжнародний фестиваль музичного мистецтва «Віртуози»: концерт «Бах. Перезавантаження»

21 Травня 2016

18:00 - 20:30

Львівська обласна філармонія (вул. Чайковського, 7)

Квитки: 50-250 грн

Революційний музичний проект, який не має аналогів у світовому музичному просторі. У його основі – культовий твір Й. С. Баха «Ґольдберг-варіації» в новій, оригінальній інтерпретації та поєднанні з етно-ритмами сходу.

Проект «Бах. Перезавантаження» поєднує шедеври європейської цивілізації з древніми ритмами суфійських традицій, доводить на високому духовному рівні можливість і необхідність співпраці заходу і сходу.

Автори проекту Олексій Ботвінов та Бурхан Очал втілили в життя ідею, на перший погляд яскраву, але нездійсненну – почути в партитурі Баха коріння ритмів різних народів світу, в першу чергу східних. І ця «надзвичайна» ідея спрацювала! Поєднання на перший погляд абсолютно непоєднуваних світів породжує нову мультикультурну реальність, абсолютно гармонійну і гіпнотично притягуючу.

Взаємодія між музикантами на сцені настільки тонка і миттєва, що здається свого роду «телепатичним» контактом. Цю «магію» в повній мірі відчули глядачі різних країн і в результаті з’явився приголомшливий успіх проекту.

Два титани своїх культурних полів об’єдналися для створення нового, демократичного культурного простору, відкритого для молоді всіх країн і культур.

Класична музика – вічна. Але вона сьогодні як ніколи потребує реформації, інноваційних підходів.

«Бах. Перезавантаження» – програма, яка є однаково цікавою, як любителям класики, так і джаз, фольк, етно, нью-ейдж ентузіастам. Проект дає те, чого так давно не вистачало для нового дихання класики.