The Cancel Band

19 Червня 2016

20:00 - 22:30

Для всіх, хто вважає себе носієм такої, досить рідкісної риси, як "хороший музичний смак". Всім, хто з повагою ставиться до музики, як до благородного напрямку мистецтва.

Тут не потрібно багато слів, вони не найкращий інструмент обміну враженнями. Та й сам засновник проекту The Cancel - Андрій Зеленський, вважає за краще транслювати свій внутрішній грув за допомогою еклектики стилів.

The Cancel- це органічний симбіоз бітів, в ритмах хіп-хопу, діджейских скретчів, фанкових мотивів, обгорнутих в теплу лампову джазову імпровізацію.

The Cancel Band - це 6 талановитих музикантів, які розкладають студійні записи на атоми і збирають їх воєдино наживо, створюючи неповторну атмосферу вінтажного джаз-перформенсу серед неспокійних вулиць сучасного урбана.

The Cancel Band 19 червня в Kinohall - це рідкісна можливість відвідати концерт, напрямку у музиці, який виник не так давно, у виконанні професіоналів, всесвіти яких, живуть в ритмах абстракт інструментального хіп-хопу.

Для Вас грають:

Sax: - Олексій Яцина

Guitar: - Микола Зінченко

Keys: - Антон Шитель

Bass: - Ростислав Велеславович

Controllers: - Андрій Зеленський

Scratch: - Ростислав Швед (Dj Shon)

Host: - Drud

Seriously, this is one of the coolest live things online I have seen for ages! Had it on repeat several hundred times when this came out. Really hope The Cancel will come up with more of this! (с)

19-го червня. Клуб Kinohall. Початок о 20:00.