Презентаційний концерт K&K Symphoniker

24 Травня 2016

19:00 - 21:30

Львівська обласна філармонія (вул. Чайковського, 7)

Квитки: 70 - 300 грн

Австрійський диригент та композитор Маттіас Георг Кендлінгер, засновник відомого симфонічного оркестру K&K Philharmoniker, створює новий оркестр K&K Symphoniker. Презентаційний концерт новоствореного оркестру. Диригуватиме Максиміліан Кендлінгер – 17-річний син Маттіаса Кендлінгера.

Максиміліан Кендлінгер народився у 1998 році в місті Санкт-Йоган, Тіроль (Австрія) диригуватиме презентаційним концертом оркестру «K&K Symphoniker». Коли він мав 13 років, його батько Маттіас Георг Кендлінгер довірив йому диригування «Radetzky March» у Tonhalle Düsseldorf під час концерту «Wiener Johann Strauss Konzert-Galа».

Максиміліан грає на акордеоні та ударних інструментах та з 2010 року навчається у федеральній музичній школі Тіролю за класом фортепіано у маг. Бріжитт Ціммерман, а також задіяний в організації турне проектів фірми «Да Капо Австрія».

Зв’язок з Україною Максиміліан має практично з дитячої колиски. Приклади життєвих культурних зв’язків показують запрошення ректора Львівської Національної музичної академії до можливої співпраці, а також концерт музичної капели Schwendt (Австрія), де він є музикантом, влітку 2015 р. в м. Долина – перший з часів Австрійсько-Угорської монархії фінансований приватно культурний обмін між Австрією та Україною. З того часу постійно він має у Львові власні оркестрові репетиції.

Максиміліан Кендлінгер свідомий наскільки великими є кроки його музичного та людського розвитку: «В 17-річному віці презентаційний концерт симфонічного оркестру диригувати – шанс, який надається точно не багатьом молодим музикантам».

Програма:

Вольфґанґ-Амадей Моцарт

Увертюра до опери «Титове милосердя» KV 621

Вольфґанґ-Амадей Моцарт

Симфонія № 35, D-Dur KV 385 «Гафнер»

Людвіґ ван Бетховен

Увертюра до балету «Творіння Прометея» c-Moll оп. 43

Людвіґ ван Бетховен

Симфонія № 2, D-Dur оп. 36

До зустрічі на концерті!

З повагою та найкращими побажаннями,

Музична Агенція «Да Капо Україна»