Міжнародний день музеїв

19 Травня 2016 - 25 Травня 2016

00:00 - 00:00

Із 19 травня з нагоди Міжнародного дня музеїв у Львові стартує новий проект "Обери музей свого настрою", який передбачає представлення у музеях різних за тематикою заходів за принципом "один день – один музей".

"У програмі: тематичні екскурсії, лекції, майстер-класи, огляди цікавих виставок та експозицій. Вікова категорія необмежена, адже пропонується програма для дітей, учнів, студентів та дорослих за доступними цінами. Окрім цього, є можливість безкоштовно відвідати окремі музеї в рамках проекту та стати учасником безкоштовної екскурсії", – повідомили організатори.

Щоб стати учасником заходу, слід попередньо зареєструватись за телефоном музею. Є заходи і без попередньої реєстрації.

За активну участь відвідувачам пропонуються оригінальні подарунки, які розігруватимуться протягом проекту. Серед подарунків: квитки на екскурсії по місту, одноденні тури Львовом та Львівщиною, квитки на театральні вистави, у розважальні центри, на майстер-класи, а ще цікаві книги від львівських видавництв.

Щоб взяти участь у розіграші подарунків, потрібно відвідати музей в рамках проекту, зробити селфі на фоні улюбленого експонату з музею та опублікувати на своїй сторінці в соціальних мережах Facebook чи Instagram із хеш-теґом #МузеямиЛьвова.

Організатори проекту: Львівська міська рада спільно із музеями Львова.

Проект розпочнеться 19 травня і триватиме до 24 травня.

http://lviv.vgorode.ua/news/dosuh_y_eda/294543-do-dnia-muzeiv-u-lvovi-vlashtovuuit-nezvychainu-aktsiui-detali