Концерт «Віртуозне тріо: Орест Смовж, Олівер Рендл Скотт, Дмитро Чоні»

29 Червня 2016

19:00 - 21:30

Львівська обласна філармонія (вул. Чайковського, 7)

Квитки: 50-200 грн

Вже вкотре, концертна організація Collegium Musicum, поєднує музикантів з різних континентів у камерних проектах на львівських сценах.

Програма концерту:

Роберт Шуман. Тріо № 3, соль мінор, op. 110

Олександр Безбородько. Ліхтар

Дмитро Шостакович. Тріо № 1, до мінор, ор. 8

Людвіг ван Бетовен. Тріо мі бемоль мажор, ор. 1 № 1

Цього разу у Львівській філармонії зустрінуться українські музиканти Орест Смовж та Дмитро Чоні, які на даний момент базуються в Сінґапурі і Австрії, з австралійським віолончелістом Олівером Рендл Скоттом.

Концерт розпочнеться з Тріо № 3 соль мінор, ор. 110 Роберта Шумана, з насиченою романтичною афектністю, світлою споглядальністю, мрійливою елегантністю, та дитячою жартівливістю. Після чого, перший відділ програми завершить медетативно-містичний “Ліхтар” українського композитора Олега Безбородька.

У другому відділі, в програмі прозвучать два ранніх тріо двох класиків, не типовими для загально-прийнятого образу, що склався про їхню творчість. Вишукане і фантастичне Тріо #1, ор 8 Дмитра Шостаковича, написане у віці 17-ти років, без найменшого натяку на пізніший стиль автора, що так часто асоціюється з протестом проти радянської системи, та тріо Л. ван Бетовена, ор. 1 № 1, у якому він наче тільки й те робить, що жартує, жартує, і жартує.оєднання музикантів, контрастуючих творів, авторів у їх останніх та перших роках творчості.