Концерт Tango Rendevous International

29 Травня 2016

20:00 - 22:00

Львівська обласна філармонія (вул. Чайковського, 7)

Квитки: 50-250 грн

Проект Алєхандро Драга (скрипка, США) Tango Rendezvous International розпочався у 2000, коли музиканта запросили виступити з оркестром Санкт-Петербурга «Моцартеум» у Росії в рамках фестивалю, присвяченого музиці Аргентини. За словами, Алєхандра Драго під час репетицій до цього концерту, він усвідомив наскільки бракувало обґрунтованого навчання виконання музики танго.

Виконують:

Алєхандро Драго – скрипка, автор проекту (США)

Оксана Рапіта – фортепіано

Міхай Осват – альт (Румунія)

Струнний квартет «Фенікс»

Програма концерту:

Якоб Гаде. Ревнощі

Анхель Віллольдо. El Choclo

Маріано Морес.Taquito Militar, Тангера, Gricel

Алєхандро Драго. LaBuda’s Tantric Tango (Танець Шиви)

Херардо Матос Родрігес. Кумпарсіта

Соня Поссетті. Балерина

Хуліан Плаза. Nocturna

Астор П’яццолла. Verano Porteño, Revirado, Calambre, Melodía en la, Bordel 1900, Tres Minutos con la Realidad, Decarísimo, Oblivion, Escualo, Libertango

Після фестивалю Алєхандро Драго розпочав брати участь у багатьох подібних проектах, проводив лекції і майстер-класи в Університеті Еморі, брав участь у двох міжнародних турне як соліст австрійської камерного оркестру «Arpeggione» в 2005 і 2007 рр. під керівництвом маестро James Brooks Bruzzese.

Все більша кількість проектів у Європі, Сполучених Штатах і в Латинській Америці надихнули Алєхандро Драга розробити стиль викладання музичних практик, а також розповідати про культурний контекст, який дозволив би досягти справжніх, натхненних виступів у рекордно короткі терміни з музикантами, які не є аргентинцями та не мають досвіду гри танго. Ключовим компонентом в цьому процесі була чотирирічна співпраця Алєхандра Драго із Нью-Йоркським струнним квартетом «Cuartetango», де Алєхандро Драго був другою скрипкою.

Зрештою Алєхандро Драго зрозумів, що танго може стати одним з основних діалектів міжнародної мови музики (як, скажімо, джаз). Традиціоналісти є найбільшою загрозою для продовження існування танго, як живої традиції.