Концерт «Перлини віденської класики»

11 Червня 2016

18:00 - 19:30

Львівська обласна філармонія (вул. Чайковського, 7)

Квитки: 50-180 грн

Твори обох Моцартів – Вольфґанґа Амадея та Франца Ксавера, а також Людвіга ван Бетховена прозвучать у концерті оркестру «Віртуози Львова», до участі в якому запрошена і Олівія Якобсон.

Приїзд до Львова швейцарської скрипальки – результат творчої співпраці з нею оркестру «Віртуози Львова». Олівія Якобсон на фестивалі «Віртуози» виконає Концерт для скрипки з оркестром Людвіга ван Бетховена.

Олівія народилась у Женеві в родині музикантів. З 4-х років почала грати на скрипці. Навчалась, зокрема, у Женевській музичній консерваторії, Базельській вищій школі музики та Музичній консерваторії у Лозанні. Брала участь у майстер-класах, які проводили видатні майстри, такі як Ігор Ойстрах, Віктор Пікайзен, Михаїл Вайман та ін. Олівія є лауреатом багатьох національних та міжнародних конкурсів. Часто виступає у камерних ансамблях. Як солістка виступала з Філармонійними симфонічними оркестрами Торуня і Щеціна (Польща), Камерним оркестром Лозанни.

З оркестром «Віртуози Львова» Олівія Якобсон виступала у Швейцарії, а також в Україні, зокрема на сцені Львівської філармонії.