Концерт Лайми Вайкуле

25 Березня 2016

19:00 - 23:00

Квитки: 200-1950 грн

Латвійська співачка Лайма Вайкуле дасть кілька великих сольних концерти в містах України. Співачка виконає свої хіти 80-х, 90-х і 2000-х.

З’явившись на радянських телеекранах в середині 80-х, ця співачка з сяючою посмішкою і теплим прибалтійським акцентом відразу зайняла одне з головних місць у списку «наших» поп-зірок. Світова популярність до неї прийшла завдяки участі в авторському вечорі Паулса, який транслювався на ТБ. У виконавиці з’явилися мільйони фанатів, її пісні почали звучати звідусіль.

Стильна, яскрава, з загадковим поглядом і сміливою хореографією – сценічний образ Лайми Вайкуле був кричуще нерадянським, втім, як і музика Раймонда Паулса, якою співачка вірна донині.

Лайма Вайкуле брала участь у музичних фестивалях по всьому світу, працювала з американськими продюсерами, знімалася в ігрових та музичних фільмах. Вже до початку 90-х артистка вирішила змінити не тільки імідж, але й репертуар. До широкої палітри європейських мотивів додалися мелодії середземномор’я та Латинської Америки.