Концерт America Gala

05 Червня 2016

18:00 - 20:30

Львівська обласна філармонія (вул. Чайковського, 7)

Квитки: 50 - 250 грн

Авантюризм, романтизм і емоційну експресивність Нового Світу в творах всесвітньо визнаних композиторів – Джорджа Гершвіна, Леонарда Бернстайна, Артура Маркеса.

В цей вечір сцена Львівської філармонії зустрічатиме одного з найбільш багатогранних та затребуваних піаністів свого покоління – В’ячеслава Грязнова, про якого говорять, як про «одне з найцікавіших явищ сучасного піанізму». Переможець багатьох міжнародних конкурсів В’ячеслав Грязнов також відомий як автор різноманітних концертних обробок, які стрімко набирають популярність у всьому світі.

Одну з таких робіт музикант представить у Львові – рапсодія «In Black» на теми опери Джорджа Гершвіна «Поргі і Бесс». Це великий твір для фортепіано з оркестром, і, за словами самого автора, ця Рапсодія – «не оперне попурі, не парафраз на відомі мелодії і не опера Гершвіна в короткому оркестрово-рояльному викладі. Це самостійний твір зі своїм змістом і навіть, можна сказати, «сюжетом». Цей твір про людину з покаліченим тілом, але здоровим духом; про його мрії, його віру, його шлях до своєї мети. Він про красиву жінку з красивою, але понівечену пристрастями душею, яка страждає від своєї слабкості».

В програмі концерту також прозвучать «Симфонічні танці» з мюзиклу «Вестсайдська історія» Леонарда Бернстайна та Танець № 2 Артуро Маркеса.

Концерт відбудеться у супроводі Академічного симфонічного оркестру «INSO-Львів».