Форум M/PR

04 Червня 2016 - 05 Червня 2016

00:00 - 00:00

Колегіум УКУ (вул. Козельницька, 2а)

Форум професіоналів в сфері маркетингу, комерційного/політичного PR та event-менеджменту. На форумі M/PR будуть представлені доповіді топ спікерів та розкриті найкращі кейси, моделі та стратегії.

Форум M/PR – це інформаційний простір для обміну знаннями та досвідом. Проведення такого заходу виведе на новий якісний рівень розвиток галузі.

Forge Events – це платформа для реалізації нових інноваційних та соціальних проектів та об’єднання спеціалістів у напрямках PR, маркетингу, software та hardware розробки, бізнесу, дизайну, управляння та менеджменту. Адже саме на стику різних напрямів та ідей народжуються найкращі та найефективніші рішення та реалізації.

Форум буде проходити трьома тематичними потоками:

– Маркетинг, на якому розглянемо найактуальніші тренди, кращі кейси та лайфкаки від практикуючих маркетологів України.

– PR, де спеціалісти даної галузі розкажуть про коммерційний, внутрішній і політичний PR, поділяться власними тактиками та стратегіями.

– Event – потік, що об’єднює організаторів різноманітних подій – від конференцій та форумів до фестивалів і концертів

Програма на стадії формування, можливі зміни. На даний момент анонсовано наступні виступи:

Потік маркетинг:

Юлія Мусаковська, керівник відділу маркетингу ELEKS

Юлія має 12 років досвіду у сфері маркетингу та комунікацій в міжнародних компаніях (попередні – The IKEA Industry Group, Nexia DK, SoftServe), з них 9 років – у галузі інформаційних технологій. Розкаже про побудову моделі інтегрованих комунікацій у маркетингу.

Тема виступу: Тhe Power of Integrated Communications in Marketing.

Володимир Поліщук – маркетолог, рекламіст, спеціаліст з брендингу, викладач УКУ. CEO у Студія маркетингу та дизайну MUST. Marketing director у Національній мережі магазинів гаджетів “ЖЖУК” Керував відділом реклами у Донецькій філії Комп’ютерної Академії “ШАГ”, відділом реклами та зв’язків з громадськістю національної мережі супермаркетів “Амстор”.

З 2011-го по 2013-й рік обіймав посаду голови Донецької організації Спілки рекламістів України. Засновник Східноукраїнського фестивалю реклами, який успішно відбувся на Донбас-арені та зібрав рекламістів з 9 областей України та Мінська.

Тема: Малобюджетний маркетинг. З мінуса в плюс за 200$

Олесь Кучеренко – креативний директор і CoFounder дизайн-студії “Бамбук”. Екс-керівник відділу реклами ГалНафтоГаз. Реалізовував проекти для “ОККО”, “KSE”, kraftfoods, LvBS, Челентано та інших відомих організацій.

Катерина Золотарьова – SEO-спеціаліст з 6-річним досвідом, інтернет-маркетолог. Засновник студій ImStudio та Site24. Керівник напрямку вивчення інтернет-маркетингу в SkillUp, організатор курсів ImSEO (Львів).

Тема: SEO проектування сайтів

– Потік PR

Маріанна Коніна – PR Директор Luxoft Ukraine

Маріанна Коніна має 13 років досвіду в галузі комунікацій. Зараз Маріанна займає посаду PR директора в міжнародній ІТ-компанії, одному із лідерів ринку Luxoft Ukraine. В свій час Маріанна будувала систему комунікацій в медіа-бізнесі на посаді начальника відділу із корпоративних комунікацій “Медіа Група Україна” (канали “Україна”, “Футбол 1”, “Футбол 2”, “НЛО ТВ”, segodnyua.ua, oll.tv і інш), розвивала бренд Sony Ericsson, була у складі команди, які запускали проект першого українського 3G оператора PEOPLEnet. Маріанна спеціалізується на розробці стратегій комунікацій, зв’язків із медіа, а в компанії Luxoft Ukraine також займається напрямком зв’язків із владою та асоціаціями.

Тема: “Зовнішні комунікації на різних ринках. Одна тема, три кейси”

Ірина Пацевко – PR-менеджер Kyivstar по Західному регіону

Марічка Кучеренко – координатор з комунікацій SoftServe, в минулому керівник відділу комунікацій “Концерну Галнафтогаз” (мережа АЗК “ОККО”). Марічка має понад 10 років роботи у сфері внутрішніх, зовнішніх комунікацій, SMM, CSR, антикризи.

Тема: Що має вміти PRник

Олена Тараненко – COO HOSHVA PR

На посаді керівника агенції HPPR разом з командою розповідала історії успіху компаній Shell, «1+1 media», GAP, Arterium, WOG, Lirenе. Кожен із цих проектів вирішив завдання, пов’язані зі сприйняттям бренду та залучив до діалогу співробітників, партнерів і покупців, а агенція отримала численні нагороди на комунікаційних фестивалях.

Пізніше, працюючи директором з маркетингу мережі кінотеатрів «Оскар», Тараненко реалізовувала різноманітні проекти, зокрема, «Ніч різдвяного кіно» та

«Ніч прем’єр», які відкрили киянам нові формати кінопереглядів, а кінотеатр у ТРЦ «Гулівер» значно збільшив глядацьку аудиторію

Із січня 2015 року Олена керує агенцією HOSHVA PR. Команда з 20 фахівців спеціалізується на проектах consumer PR, курирує проекти PR meetup і Клуб PR-директорів від UAPR.

Протягом останнього року проекти агенції отримали срібну нагороду Effie, гран-прі конкурсу PRAVDA AWARDS, шорт-лист SABRE Awards EMEA та ще сім відзнак за проекти для OLX, Martini та Watsons.

З 2013 року Тараненко читає лекції на курсі PR у Національному університеті «Києво-Могилянська академія», присвячені кар’єрі у комунікаціях.

Давид Орєшок– партнер Forge, экс-PR-директор проекту “Волонтерський воєнпром” та ГО “Свідомі”, экс-керівник event-напрямку ассоціації “ІТ-Ukraine”. PR/Event експерт

Тема: Лайфхаки в PR НКО організацій

– Потік event:

Сем Мамедов – Rockstar Project CEO, екс-керівник напрямку event-сервісів в Олімпійському парку в рамках підготовки Зимових Олімпійських Ігор “Сочі-2014”, event та digital експерт

Тема: Що таке робота на Олімпійських Іграх і як не осоромитися перед IBM

Євгенія Клепа – Co-founder & CMO SPREAD. Координатор RoboticsExpo (Moscow), MakeIt!Show ( Kiev), InnotechUkraine (Kiev). Спеціаліст по КСВ

Степан Веселовський – СЕО Lviv IT Cluster, Голова оргкомітету Lviv IT Arena, Co-Founder Startup Depot, Організатор конференції Lviv IT Jazz

Тема: Lviv IT Arena: 100 “ні” до успіху проекту

Ярослав Максимович – Founder & CEO 2Event.com(потужна платформа для бізнес-івентів, в яку інвестовано $400k+ і на якій сьогодні реалізовують квитки на 400+ подій). Засновник Complex.ua, Auction.ua, Banner.ua, MySchool.ua та багатьох інших проектів. Бізнес-ангел та стартап-ментор

Тема: Статистика продажів електронних квитків в Україні та світі: порівняння і регіональні особливовості

Катерина Успенська, (маркетолог Global Development)

BTL-спеціаліст, організатор навчальних заходів та розважальних івентів з 2009 року. Euro-2012 Coca-Cola Lviv, Lviv Social Media Camp, Lviv e-Commerce Forum…

Тема: “Галицькі івенти: бюджет, просування, та болючі граблі”

– – Марія Письменна, Event&Marketing manager компанії InternetDevels. Організувала понад 30 ІТ-заходів локального та Всеукраїнського характеру, в тому числі ІТ-конференцію у вигляді туру містами Західної України. Спеціалізується на маркетингу компанії на конференціях по Україні та закордоном.

Тема: Навіщо компаніям конференції? Отримуємо максимум від участі, спікерства, партнерства та організації

Ольга Саніна – завідувач кафедри загальноекономічної підготовки та маркетингу Інституту підприємництва та перспективних технологій Національного університету «Львівська політехніка»; співзасновник та голова Громадської організації «Інститут Трансформації Територій». Ольга має комлексний досвід в організації подій. Це конференція Data stream mining & processing, щорічна інститутська конференція, Дні відкритих дверей в Інституті, відкриті лекції та майстер-класи, маркетингові дослідження та проекти. Всі заходи організовані за підтримки Студентської спільноти.