Фортепіанний речиталь Антонія Баришевського

01 Червня 2016

19:00 - 21:00

Львівська обласна філармонія (вул. Чайковського, 7)

Квитки: 50 - 180 грн

Антоній Баришевський є одним із найяскравіших українських піаністів молодого покоління. Програма концерту побудована з музики, що експонує фортепіано як багатогранний інструмент.

Від містицизму трьох сонат Галини Уствольської до тонкої інтимности ранніх опусів Олександра Скрябіна та яскравої звукозображальности вже класичного у фортепіанному репертуарі циклу Модеста Мусоргського. Всі ці композитори є абсолютно різними за складом своєї творчої індивідуальности і саме це дозволить нам проникнути в

різногранний світ тонких барв інструменту, подивитись на нього через призму трьох різних кутів зору та усвідомити «симфонічну» всеохопність «короля інструментів».

Антоній Баришевський – лауреат численних престижних міжнародних конкурсів. Зокрема: перша премія, золота медаль і спеціальна премія за виконання твору ізраїльського композитора на XIV Міжнародному конкурсі піаністів імені А.Рубінштейна у Тель-Авіві (Ізраїль); 1 премія на Міжнародному конкурсі піаністів в Парижі (Франція); друга премія, приз публіки і ще 2 спеціальні призи на Міжнародному конкурсі піаністів імені Ф.Бузоні (Больцано, Італія); переможець ІІ Міжнародного конкурсу «ІСАМ» у Німеччині.

Стало виступає із сольними концертами і в супроводі оркестрів в Україні й за кордоном – гастролює у Франції, Італії, Швейцарії, Данії, Ісландії, Росії, Білорусі, Сербії, Румунії, Польщі, Іспанії, Німеччині, Бельгії, Марокко, Ізраїлі, США. Здійснив записи на радіо і телебаченні України, Сербії, Італії, Данії, Іспанії.

Має записи на CD, зокрема, сольну програму на ліцензійному диску фірми «Наксос» (Naxos).

Є учасником мистецької спільноти Collegium Musicum Lviv.

У програмі:

Г. Уствольска – Сонати для фортепіано №№1,2,3

О. Скрябін – 6 прелюдій ор.13

М. Мусорґський – «Картинки з виставки»