Фільм «Чужа земля» (Strangerland)

06 Червня 2016

21:00 - 22:30

Кінотеатр "Львівський кіноцентр"

Львівський кіноцентр – освітній центр та кінотеатр незалежного, авторського, «іншого» кіно. Діяльність кіноцентру орієнтована на глядачів, котрі люблять і цінують якісне кіно на великому екрані – незалежно від їхнього віку, рівня доходів та соціального статусу.

Більшість показів відбуваються мовою оригіналу з українськими субтитрами. Також відбуваються покази кіно, знятого на плівку, з архівів Львівської обласної контори кінопрокату. У кіноцентрі є кінозал з плівковим та цифровим проекторами, зручна зона відпочинку та кафе.

Львівський кіноцентр діє на базі кінотеатру «Сокіл», спорубда була зведена у 1978 році, тоді це був дитячий кінотеатр «Орлёнок». Поруч розташовані два ставки, невдовзі тут розпланували і розбили парк «Горіховий гай».

Квитки: 25 грн

Пара змушена переїхати до віддаленого австралійського містечка. Одного разу двоє їхніх дітей вночі покидають оселю і відправляються у невідомому напрямку. Стає відомо, що це не перше зникнення їхньої доньки. Минуле, від якого тікала родина, знову дає про себе знати.

Оригінальна назва: Strangerland

Жанр: трилер, драма

Режисер: Кім Фаррант

Сценарій: Фіона Серес, Майкл Кініронс

Актори: Ніколь Кідман, Джозеф Файнс, Г’юго Вівінг

Тривалість: 111 хв

Країна: Австралія, Ірландія

Рік випуску: 2015