Додатковий клубний концерт Джамали

21 Травня 2016

19:00 - 23:00

Квитки: 220-790 грн

Учасниця Євробачення – 2016, неймовірна Джамала їде до Львова, щоб дати додатковий клубний концерт і, можливо, святкувати перемогу разом з Вами! «Шлях додому», «Заплуталась», «Подих» і, звісно, «1944» з якою Джамала їде у Стокгольм на Євробачення.

Альбом Jamala «Подих» побачив світ в жовтні 2015 року, одразу дебютувавши на другому місці в українському хіт-параді iStore. До платівки увійшло тринадцять композицій, серед яких – сингли «Очима», «Шлях додому» і однойменний «Подих». Альбом вийшов під лейблом «Enjoy Records».

Власне, за альбом «Подих» нещодавно Джамала удостоїлася статуетки Музичної премії YUNA у номінації «Найкращий альбом». Загалом же, співачка отримала чотири нагороди: крім альбому, у номінаціях «Найкращий соло-артист» і «Найкраща пісня» та «Найкращий дует» (дві останні категорії – за пісню «Злива», створену спільно із Андрієм Хливнюком з «Бумбокса» та Pianoбоєм).

Джамала – це та співачка, яка не залишить байдужим жодного! На концертну програму «Шлях додому» в Оперному попали не всі охочі, тож орагнізатори прийняли рішення провести додатковий концерт Jamala через тиждень після «Євробачення».