Пісочна казка «Аліса в країні чудес»

12 Лютого 2017 - 13 Лютого 2017

00:00 - 00:00

Пісочна казка «Аліса в країні чудес»
12 лютого 2017, 14:00
Львівська обласна філармонія (вул. Чайковського, 7)
ВАРТІСТЬ80 - 280 грн

Казка Льюїса Керолла «Аліса в країні чудес» в техніці пісочної анімації. Відтворювати казку буде лауреат міжнародного конкурсу з пісочної анімації, Катерина Дзюба. Вона покаже в режимі реального часу пригоди Аліси, там буде все – і чаювання, і королева, і Божевільний Капелюшник, і Білий Кролик. Загадкові, примарні, перетікаючи один в інший образи залишать у глядачів незабутні враження. Дані вистави були успішні в Європі.
«Пісочна казка – це плавне перетікання одного малюнка в іншій, кожна сцена супроводжується відповідною музикою. А за кадром текст озвучують професійні актори. Підбирали текст, відточували репліки, щось зайве викидали, оскільки зібрати воєдино пісочну анімацію, музичний матеріал, текст і все це укласти в чіткий хронометраж виявилося досить складно. Ми більше року готували цю казку і нарешті з гордістю можемо представити її глядачеві», – поділилася Катерина Дзюба.
Пісочна анімація – це досить молодий напрямок образотворчого мистецтва. Даний метод дозволяє створювати не тільки мультиплікаційні фільми, а й окремі номери для «живої» глядацької аудиторії. Нечисленні художники, які володіють цім мистецтвом, одностайно відзначають, що фахівцеві, який виступає для глядачів «вживу», необхідна гранична концентрація, точність кожного руху і висока швидкість виконання малюнків. Виступ майстра пісочної анімації – це справжнє диво! Руки художника створюють на сяючому столі загадкові картини, що перетікають з одного образу в інший, від яких неможливо відірвати погляд. Заворожлива крихкість і мінливість зображень супроводжуються акторським читанням і музикою.
Перед початком вистави (приходьте раніше) юні глядачі зустрінуться із справжніми жителями Країни чудес – Білим кроликом, Божевільним капелюшником, Чеширським котом і не тільки! Ті, хто з дитинства знайомий з цією казкою, будуть приємно здивовані чудесами, які будуть розігруватися прямо в холі! Велика селфі зона (стенд для фотографування), спеціальний стіл для малювання піском, щоб юні глядачі власноруч спробували себе в ролі художника, і також живі герої казки, які приємно здивують всіх своїм спілкуванням та іграми і подарують всім прекрасний настрій!
Рекомендується для дітей від 5 років.
Присвячується всім дорослим, які колись були дітьми … Тривалість – 1 год.

http://lviv-online.com/ua/events/other/pisochna-kazka-alisa-v-krajini-chudes/