Вистава «Новорічне Фикси Шоу. Рятівники часу»

26 Грудня 2016

18:00 - 19:00

ВАРТІСТЬ100 - 300 грн
Нові герої мультиплікаційного серіалу «Фіксіки», від яких у захваті мільйони: Фаєр, Вєрта, Шпуля та Ігрек, а також Сімка, Нолік і ДімДімич збирають всіх допитливих дітлахів на Новорічні пригоди!
«Фіксі ШОУ. Новорічні пригоди!» – інтерактивний спектакль-«хеппенінг», який дозволить кожній дитині взяти участь у дивовижних пригодах фіксіків прямо під час вистави. Гіперреалістичні герої більше двох метрів заввишки, втілені творцями серіалу у технології 3D-принт. Навіть голоси фіксіків – справжні, вони говорять на сцені так само, як на екрані. Дивовижні декорації і спецефекти порадують всіх без винятку.
З перших секунд, коли Нолік влітає в зал, на літаку, і до останніх секунд фінальної «фіксіпєлкі» – неможливо відірватися від захоплюючої вистави. Хто б міг подумати, що Новорічному Карнавалу захочуть перешкодити… Разом з ДімДімичем та друзями-фіксіками юні глядачі та їхні батьки зможуть перемогти зло і повернути Новий рік і затишок в оселю.
Хочете дізнатися, що ж ще сталося з нашими героями?
Вас чекають улюблені персонажі: Сімка, Нолік, Фаєр, Вєрта, Шпуля, Ігрек та ДімДімич у захоплюючому новітньому новорічному шоу. Найбільш рейтингові мультяшні герої, популярні в 70 країнах світу! Маленькі глядачі будуть у захваті. Кожен малюк буде залучений в дію і відчує себе потрібним і незамінним.
Малюкам до 5-ти років вхід безкоштовно (разом з дорослими, без надання окремого місця).
Програма вистави розрахована на дітей від 3-х до 10-ти років, тривалість 1 година.