ХVІ МІЖНАРОДНИЙ ДЖАЗОВИЙ ФЕСТИВАЛЬ «JAZZ BEZ»

02 Грудня 2016 - 12 Грудня 2016

00:00 - 00:00

ХVІ МІЖНАРОДНИЙ ДЖАЗОВИЙ ФЕСТИВАЛЬ «JAZZ BEZ»

2 Грудень 2016 - 11 Грудень 2016
Галерея "Дзиґа"
100грн. - 250грн.

Шістнадцятий «Jazz Bez» об’єднає довкола джазу Київ, Харків, Тернопіль, Ужгород, Луцьк, Рівне, Івано-Франківськ, Краматорськ та польські Перемишль, Люблін, Білосток, Познань, Вроцлав, Варшава і село Новиця, де народився український поет Богдан-Ігор Антонич. Ідеологічним та організаційним серцем фестивалю є Львів.
У Львові збиратимуться всі джазмени, які далі роз’їдуться із концертами по території України і Польщі. Тут джаз лунатиме найдовше, а львівська публіка слухатиме гру кращих музикантів із США, Канади, Японії, Італії, Іспанії, Люксембургу, Бельгії, Німеччини, Швеції, Молдавії, Польщі та України.
Концерти відбуватимуться у Львівській філармонії, а вечірні джем-сейшени, як і завжди збиратимуть музикантів та поціновувачів джазу у «Дзизі».
На шанувальників джазу чекатимуть:
· потужний жіночий джазовий проект Sisters in Jazz, створений відомими музикантками із Японії, США, Італії, Німеччини та Польщі
· модерний джаз від Pol Belardi Quartet з Люксембургу
· глибокий і чистий європейський джаз музикантів з Іспанії, Швеції та Польщі, яких зібрав відомий іспанський барабанщик Carlos López у проекті «Letters From København»
· дует кращих басистів Америки та України David Friesen & Andrew Arnautov Project
· переможці цьогорічного культового фестивалю «Jazz nad Odrą» гурт Skicki-Skiuk
· патріархи українського джазу Dzyga Jazz Quintet
· проект українського джазового барабанщика Ігоря Гнидина та польського вокаліста Гжегожа Карнаса Karnas-Gnydyn Quartet
· REDNAXELA – міжнародний проект «музикантів світу», які зараз творять джаз майбутнього і на даний момент живуть у США, Канаді, Бельгії та Німеччині
· якісний український future jazz від відомих українських музикантів NEW BRAIN TRIO & Michael Balog
· джаз із електронікою та імпровізаціями відомого вроцлавського піаніста Karasiewicz Power Set
· джазовий проект молодих віртуозів з Польщі, Молдавії та України Budniak/Bakovsky INTERMEDIUM QUINTET
· зірки світового фрі-джазу американський саксофоніст Ken Vandermark та німецький перкусист Klaus Kugel , які спеціально приїдуть в Україну, щоб разом із контрабасистом Марком Токарем зіграти на завершенні фестивалю«Jazz Bez»
Окрім концертної програми, на фестивалі відбудуться джазові майстер-класи та наукова конференція.
Для українських музикантів дводенні майстер-класи приготували легендарний американський басист David Friesen та відомий польський вокаліст, викладач Музичної Академії в Катовіцах Grzegorz Karnas.
Вперше у рамках фестивалю відбудеться Міжнародна науково-практична конференція «Український джаз на перехресті культур: сучасний стан, тенденції та перспективи». Вона пройде із 2 по 4 грудня на базі кафедри музичного мистецтва естради та джазу Львівської музакадемії ім. М. Лисенка.

http://afishalviv.net/event/hvi-mizhnarodnij-dzhazovij-festival-jazz-bez/