Концерт Френсіса Гойї (Francis Goya)

08 Листопада 2016

19:00 - 22:00

Львівський національний академічний театр опери та балету ім. Соломії Крушельницької (просп. Свободи, 28)
Квитки: 250-950 грн

Видатний бельгійський музикант, гітарист-віртуоз Френсіс Гойя, виступить у Львові і представить нове музичне шоу «Українські мелодії і кращі хіти». Ви почуєте найромантичніші, найпалкіші і самі запам’ятовуванні мелодії різних часів, а неповторний «голос» гітари і симфонічний оркестр змусять Вас згадати і у всіх деталях відтворити найсвітліші моменти життя. Крім власних композицій великого гітариста, також прозвучать і аранжування творів всесвітньо відомих композиторів.
Постійні подорожі по світу роблять свій вплив на творчість Френсіса Гойї. В його альбомах зустрічається синтез східних, нормандських, латиноамериканських ритмів і класики. Йому підвладні всі стилі. Для української публіки Френсіс Гойя підготував сюрприз – в програму будуть включені композиції з українськими мотивами, створені під враженнями від попередніх візитів в нашу країну.
Епітети та порівняння, якими нагороджує Френсіса Гойю світова музична критика, неможливо перерахувати, і всі вони зводять талант музиканта в чудову, чи не абсолютну ступінь. І з цим неможливо не погодитися – варто хоча б раз побувати на його живому виступі. Композиції Гойї сповнені магії, лірики, ніжності, сонця і тієї ностальгії по прекрасному, яку відчуває будь-яка людина. «Nostalgia» – саме так називається перший сингл гітариста, який опанував серцями мільйонів людей, потрапив в топ хіт-парадів багатьох країн і зробив гітариста зіркою світового рівня. Це був перший колосальний успіх.
З тих пір, Френсіс Гойя записав ще 35 альбомів, більшість з яких стали «золотими» і «платиновими» і визнані перлинами світової інструментальної музики. Під його «Besame mucho» закохується і плаче, сміється і сумує не одне покоління. Альбоми Френсіса Гойї продані тиражем понад 28 мільйонів примірників! Це неймовірне досягнення і визнання талантів гітариста-композитора.
Френсіс Гойя – автор безлічі суперхітів, які на слуху у мільйонів людей в усьому світі. «Nostalgia», «Woman in love», «Besame mucho», «Historia de un amor», «Everything», «I do I do it for you», «I will always love you», «Emanuelle», «Killing me softly»,«Georgia on my mind»,«Memories»,«Melodia» – ці суперпопулярні композиції відомі всім, навіть тим, хто не знає ім’я їх автора!
Гойя зробив музику головною справою свого життя і пропагує любов до неї не тільки як виконавець. Він спеціально створив фонд, який допомагає відкривати нові таланти серед дітей та підлітків з неблагонадійних районів Марокко. На зібрані зі своїх концертів кошти купує музичні інструменти і фінансує уроки співу і танців для дітей.