V українсько-польський «Фестиваль партнерства»

02 Вересня 2016 - 05 Вересня 2016

00:00 - 00:00

«Фестиваль Партнерства» святкує свій перший ювілей. У самому серці Львова – внутрішньому дворику ратуші – гратимуть українські і польські музичні колективи: шалено популярний варшавський бард «Pablopavo i Ludziki», патріархи українського джазу «Dzyga Jazz Quintet», познанський експериментальний рок «Hoszpital», лірично-екстравагантні «ГИЧ Оркестра», люблінські інді-рокери «Mohipisian», львівські блюзмени «J & B BAND» та польські гурти «Zagan» і «SERENCZA».
До Львова прибудуть офіційні делегації від польських воєводств та міст-побратимів Львова. Разом із львівськими колегами польські представники місцевої влади, політичні, громадські та культурні діячі ділитимуться досвідом на «Форумі Партнерства». Виклади і дискусії стосуватимуться механізмів участі громади у житті міста, промоції регіонів, формування громадського простору, децентралізації та інших важливих питань.
Також на площі Ринок, свої туристичні перлини та освітні програми на промо-стендах презентуватимуть партнери Львова – польські міста і воєводства. Перший раз у фестивалі приймуть участь аеропорт у Радомі, який нещодавно відкрив рейс зі Львова до Польщі, а також аеропорт у Жешуві та Львові, які презентуватимуть нові можливості мешканців Львова відвідання країн Європи та світу.