"Львів на тарілці"

Особливістю цьогорічного гастрономічного фестивалю "Львів на тарілці", за словами організатора свята Андрія Сидора, буде розмальовування величезної чотирьохметрової тарілки під відкритим небом. У цьому цікавому занятті зможуть взяти участь як мешканці нашого міста, так і туристи. Головним художнім сюжетом буде їжа. А кураторами художників-аматорів будуть досвідчені в цьому мистецтві фахівці.

- Гастрономічний фестиваль, який проходитиме у Львові і головним майданчиком якого буде Парк культури і відпочинку імені Богдана Хмельницького розпочнеться вже зовсім скоро, 24-27 червня. Як завжди, прихильники нашого свята матимуть можливість побувати на ярмарку різноманітних страв, які готуватимуть шеф-кухарі львівських ресторанів, візьмуть участь у різноманітних майстер-класах, побувають у Галереї під відкритим небом, посмакують різними гастрономічними наїдками, – розповів VG Львів Андрій Сидор.

До речі, сьогодні 7 червня, у Львові, на площі Музейній, відбулось відкриття Галереї " Арт-Тареля", на якій було представлено 10 тарілок. Через декілька днів львівські художники закінчать розмальовувати ще п’ять тарілок, які теж можна буде оглянути на Музейній площі у Львові. Виставка художніх тарелів, триватиме до 30 червня.

Виготовлення тарілок для фестивалю обійшлося оргкомітету у 100 тисяч гривень. Розмальовували їх для арт-галереї відомі у Львові художники Олександр і Іванна Войтович, Леся Квик, Наталя Балух, Зоряна Савка та інші.

- Якщо в розмальовуванні ще двох досить великих тарілок ми не обмежували авторів певним сюжетом, то цю гігантську тарілку вирішили присвятити головній темі фестивалю, – їжі каже Андрій Сидор.

Як і завжди на День незалежності організатори влаштують традиційну Гала-вечерю і гала-виставку тарілок. Вечеря проходитиме під відкритим небом в подвір’ї Палацу Мистецтв, де будуть присутні 300 чоловік.

До речі, цього літа у Львові відбудеться ще один дуже очікуваний всіма мешканцями Львова фестиваль "Етно-вир".

http://lviv.vgorode.ua/news/dosuh_y_eda/296933-na-hastronomichnomu-festyvali-u-lvovi-rozpyshut-velycheznu-chotyrokhmetrovu-tarilku-foto