Фестиваль документальних фільмів DOCU/ХІТ

DOCU/ХІТ – новий фестивальний проект, який згодом планує стати повноцінним прокатом документального кіно в Україні.У програмі глядацькі хіти цьогорічного фестивалю Docudays UA: «У променях сонця» Віталія Манського, «Українські шерифи» Романа Бондарчука, «Майже святий» Стіва Гувера і «Як змінити світ» Джеррі Ротвелла. Їхні герої – звичайні люди, які прагнуть змін. А фільми – ілюстрація того, на що здатен їхній «внутрішній двигун», та черговий доказ – наш світ тримається на небайдужих людях.
РОЗКЛАД
7 червня, вівторок
18:00 «Майже святий» Стів Гувер
20:00 «У променях сонця» Віталій Манський
8 червня, середа
18:00 «Майже святий» Стів Гувер
20:00 «У променях сонця» Віталій Манський
9 червня, четвер
18:00 «У променях сонця» Віталій Манський
20:00 «Майже святий» Стів Гувер
10 червня, п’ятниця
18:00 «Українські шерифи» Роман Бондарчук
20:00 «Як змінити світ» Джеррі Ротвелл
11 червня, субота
18:00 «Українські шерифи» Роман Бондарчук
20:00 «Як змінити світ» Джеррі Ротвелл
12 червня, неділя
18:00 «Як змінити світ» Джеррі Ротвелл
20:00 «Українські шерифи» Роман Бондарчук
ФІЛЬМИ
«У променях сонця»
реж. Віталій Манський
(Росія, Латвія, Німеччина, Чехія, Північна Корея/2015/106’)
Для того, щоб знімати в одній з найзакритіших країн світу Північній Кореї, Віталій Манський згодився фільмувати за наперед написаним сценарієм про життя восьмирічної школярки в Пхеньяні. Утім місцеві партійні робітники навіть не могли уявити, яку «послугу» зробили режисерові. Переможець Міжнародного кінофестивалю документального кіно в Їглаві.
«Майже святий»
реж. Стів Гувер
(США/2015/97’)
Справжній трилер про український Маріуполь, який спродюсував найзагадковіший голлівудський режисер Терренс Малік. Головний герой – священик і місцевий авторитет Геннадій Мохненко – зробив собі ім’я, силоміць забираючи бездомних дітей-наркоманів з вулиць міста. Та із часом домівка для безхатченків перетворилася на Республіку Пілігрим, яка живе за власними законами.
«Українські шерифи»
реж. Роман Бондарчук
(Україна, Латвія, Німеччина/2015/85’)
Це історія про самоорганізацію громади в складний для країни час. Напарники в жовтих «жигулях» поспішають на допомогу. Шерифи зі Старої Збур’ївки, не чекаючи приїзду міліції, допомагають односельцям з вирішенням їхніх щоденних проблем. Призер найбільшого фестивалю документального кіно Європи IDFA.
«Як змінити світ»
реж. Джеррі Ротвелл
(Канада, Велика Британія/2015/109’)
Фiльм про те, як складно бути супергероєм. Це захоплива історія про ініціативу, що народилася силами кількох ентузіастів. 1971 року компанія друзів попливла до зони ядерних випробувань: їхній протест сколихнув світ, започаткувавши Ґрінпіс та визначивши сучасний рух зелених.