Концерти ПРАВДА-ORCHESTRA

Ресторан з оркестром — це не про наші часи? А якщо цей оркестр щовечора ще й збирає повний зал?! Знайомтеся, це ПРАВДА-orchestra.

Театр пива "Правда", що відкрився у грудні 2014 року у Львові, вже відомий у світі — і не лише завдяки смачному мануфактурному пиву, яке тут варять. Але й оркестру, який радять послухати друзям усі, хто хоч раз побував тут на концерті!
Склад на один концерт це: три труби, два тромбони, туба, саксофон-тенор, саксофон-альт, кларнет (або саксофон-сопрано) та ударна установка.
Ми не просто відтворюємо пісні. Ми перекладаємо музику одних інструментів на інші. Наприклад, рок-музика — це гітари, у нас їх немає. Тому їхні партії я повинен перенести на наші інструменти. Гітару у нас заміняють, наприклад, тромбони з тубою! Базово свою роль зберігає лише барабанщик. За вечір можемо зіграти до 30 композицій, а ще нас завжди кличуть на біс. Іноді й 5 разів!
Один склад працює з вівторка до четверга, і вони грають по два сети по 45 хвилин (з 20:00 до 22:00). А у п'ятницю-неділю другий склад грає уже по три сети — з 20:00 до 23:00.